Завершилась чергова наймасштабніша агропромислова виставка АГРО-2018.

Це були насичені чотири дні. Незважаючи на велику спеку, було багато відвідувачів. На виставці були представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція. Під час виставки були проведені конференції, симпозіуми, брифінги.
Багатьох відвідувачів зацікавили трактори фірми YTO, які представила на виставці компанія «ЮТО-Україна», що є офіційним представником цієї марки на території України. Усі бажаючі могли відчути себе в ролі водія, зробити фото, а також дізнатися усі переваги даної моделі тракторів.
Компанія «ЮТО-Україна» висловлює свою вдячність організаторам виставки за пророблену роботу та вкладені зусилля для підтримки розвитку сільськогосподарської галузі України – надання змоги господарям (і не тільки) побачити усі можливості, якими вони можуть скористатися для примноження результатів своєї праці.
Та, головне – велика вдячність та повага відвідувачам за їх проявлений інтерес до нашої експозиції, за їх думку, завдяки якій ми намагаємося вдосконалитись і бути кращими.
Ми працюємо для Вас!!!