Зернові технології 2019

ТОВ «ЮТО-Україна» запрошує усіх бажаючих на дев’яту міжнародну виставку інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2019», що проходитиме 19-21 лютого 2019р. «Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.
Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2019» буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.
Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві форуми, конференції, семінари та майстер-класи.
На даній виставці компанією «ЮТО-Україна» будуть представлені трактори китайського виробництва YTO LX954 (105 к.с.), YTO X1204 (120 к.с.).. Наші менеджери радо проконсультують всіх гостей щодо вигідних умов придбання тракторів YTO, а також розкажуть про спеціальні пропозиції, що діють на їх гарантійне та сервісне обслуговування.
Виставка проходитиме у «Міжнародному виставковому центрі», Броварський пр.-т, 15, ст.м. Лівобережна, м.Київ. Години роботи виставки: з 9:00 до 17:00. Будемо раді бачити Вас на своїй експозиції (павільйон №3).