Новини

АГРОЕКСПО-2021. ПІДСУМКИ.

Початок нового місяця надихає згадати всі приємні моменти попереднього, зарядитися енергією на подальшу роботу і підкорення нових вершин. Однією з таких важливих подій для нашої компанії стала виставка АГРОЕКСПО-2021

 Наймаштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо пройшла у Кропивницькому з 29 вересня по 2 жовтня.

На виставці були представлені експозиції провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, засобів захисту рослин, зберігання та переробки продукції на відкритих майданчиках та у павільйоні загальною площею 125 000 м2

Ні для кого не секрет, що виставкова діяльність – це ефективний спосіб позиціонування бренду, можливість завести корисні і приємні знайомства, презентувати діяльність компанії і оцінити стан конкурентів.

Участь у виставці дала нам можливість виставити на загальний огляд колісні трактори DAN- 4 моделі, а саме 80 к.с., 105 к.с., 120 к.с. і 140 к. с.

Це були чотири дні, насичені подіями, знайомствами, натхненням і новими ідеями. Завдяки злагодженій роботі наших співробітників, ми змогли представити трактори DAN на гідному рівні і зацікавити потенційних клієнтів. Вже два трактори DAN-954 і DAN-1404 знайшли своїх власників. Маємо надію, що з  кожним роком на ринку сільгосптехніки більш затребуваними ставатимуть колісні трактори, а ми і надалі будемо радувати наших покупців новою технікою і її професійним обслуговуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.