Новини

АГРОЕКСПО-2021 Запрошуємо відвідати разом з нами

З 29 вересня по 03 жовтня 2021 року у місті Кропивницькому відбудеться ІХ Міжнародна агропромислова виставка “АгроЕкспо-2021”.

“АгроЕкспо” – це найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка, яка надає нам можливість повною мірою представити свою продукцію на ринку сільськогосподарської техніки споживачам з усіх регіонів України, а саме тракторів YTO і DAN.

Трактори DAN-це новинка, яка розроблена українськими інженерами, а виготовленні на одному з найбільших та технологічних тракторних Заводів КНР. Завод відповідає найвищому рівню якості виробництва.

ТОВ «ЮТО-Україна» до продажу та Вашої уваги із задоволенням і гордістю представляє моделі тракторів торгової марки DAN. Основні переваги тракторів DAN це двигун виготовлений за технологіями PERKINS (Великобританія), з великим крутним моментом і запасом потужності, є стійким до перевантажень і перегріву, має низьку питому витрату палива. Споживання палива меньше на 25-35% в порівнянні з аналогами вітчизняного виробництва, веде до значної економії коштів на кожному обробленому гектарі.

Якісно скомпонована трансмісія FIAT (Італія), яка забезпечує високе тягове зусилля трактора та повністю відповідає всім потребам в обробітку грунту.

Надійне і довговічне зчеплення LUK (Німеччина).

Також пропонуємо трактори YTO, які вже надійно зарекомендували себе на ринку України.

Компанія «ЮТО-Україна» запрошує для співпраці  підприємства, установи, організації усіх галузей народного господарства.

Чекаємо на зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.