Новини

Допомога! Єднання! Розуміння!

На сьогоднішній день соціальна відповідальність та згуртованість компанії «ЮТО-Україна», в умовах карантину, є дуже важливою складовою у бажанні допомогти своїм клієнтам в ці скрутні часи для нас Всіх.
ТОВ «ЮТО-Україна» розуміє, що сервісне обслуговування має проводитись вчасно і в повному обсязі, що процес не має бути зупинений, адже ніхто не очікував такого повороту подій саме у період посівних робіт і ми продовжуємо працювати для Вас. Завдяки стовідсотково укомплектованому складу оригінальних
гарантійних та післягарантійних запчастин до техніки YTO та FUGESEN, Ви маєте змогу отримати поштою всі необхідні матеріали, мастила та запчастини для повного обслуговування Вашого трактора самостійно, сервісні інженери нашої компанії готові в будь-який час відреагувати на Ваші звернення у екстреній
ситуації. Вони працюють, звичайно ж, у засобах індивідуального захисту, тому що безпека завжди надважлива, як при роботі з технікою, так і при розповсюдженні різноманітних захворювань.
Звертаємо Вашу увагу, що найпоширеніші моделі тракторів YTO 2020 року випуску, а саме: YTO-454 (45к.с.), YTO-MF504(50к.с.), YTO-Х804(80 к.с.), YTO-LХ954 (105 к.с.), YTO-Х1204(120 к.с.). та FUGESEN -454 (45 к.с.); FUGESEN-804 (80 к.с.) і FUGESEN – 954 (105 к.с.) чекають своїх власників у компанії «ЮТО-Україна». Безкоштовна доставка, вигідні антикризисні умови придбання та ціни, повний гарантійний та післягарантійний супровід Ваших тракторів, обслуговування оригінальними заводськими запчастинами YTO все тільки для Вас, наші любі клієнти! Бажаємо успіхів і здоров`я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.