Новини

ПІДСУМКИ AGRO-2021

Ось і підійшов до кінця захід всеукраїнського масштабу – виставка «AGRO-2021»

Ця виставка заслужила великої і пильної уваги всіх, хто близький до сільськогосподарської галузі та агротехнічного виробництва. Цього року 1080 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонстрували найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування на AGRO-2021.

Виставка тривала всього 4 дні, але на нашу скромну думку, користь і успіх, які вона нам принесла можна порівняти з місяцем наполегливої праці. Виставка традиційно стала місцем довгоочікуваних прем’єр. ТОВ «ЮТО-Україна»  із задоволенням і гордістю представила моделі тракторів торгової марки DAN. Універсальні трактори DAN розроблені українськими інженерами, а виготовлені на одному з найбільших та технологічних тракторних заводів КНР. Трактори DAN- це високоефективні і продуктивні машини, які відповідають міжнародним стандартам якості, а співвідношення ціни та якості робить їх доступними для українського покупця.

Так, у зв’язку з обмеженнями і неспокійною ситуацією, які приніс карантин, на виставці не було так багато людей, як ми звикли бачити. Однак це зовсім не зменшило темп розвитку подій, кількість нових знайомств і важливих угод.

Ми дуже і щиро вдячні нашим клієнтам за щорічний незгасний інтерес який з року в рік намагаємося підтримувати свіжими новинками і постійним професійним ростом наших менеджерів. Кожен виконане замовлення, кожне вдале знайомство на виставці, кожен задоволений клієнт, все це заслуга їх наполегливої праці і Вашого пильної уваги.

Були дуже раді знову побачити знайомі обличчя і поспілкуватися з новими клієнтами, та й просто добре провести час серед однодумців. Дякуємо за зустріч, з нетерпінням чекаємо нових!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.