СЕРВІС

З “ЮТО УКРАЇНА”

Найголовніше в роботі фахівців YTO UKRAINE – забезпечити безперебійне функціонування Вашої техніки. Ми розуміємо, як важливо, щоб Ваша машина безвідмовно і ефективно справлялася зі своїми прямими завданнями, адже багато в чому саме від цього залежить, наскільки Ваш бізнес буде успішним. Хороший сервіс – це, в першу чергу, якісний і оперативний сервіс. Саме тому висококласна післяпродажна підтримка техніки YTO та DAN – це пріоритетне завдання компанії ЮТО УКРАЇНА.

За забезпечення техніки YTO та DAN запчастинами відповідають тисячі людей, інтегровані в єдиний організм YTO Parts, який складається з численних служб – від інженерів і до виробництва, тестування і доставки запчастин кінцевого споживача. Оперативна поставка запчастин до клієнтів – лише мала частина даного організму, але тим не менш головне наше завдання. Безперебійність цього процесу підтримується сучасними інформаційними системами, що забезпечують миттєвий обмін інформацією.

У пікові місяці кількість вантажу по тих чи інших напрямках може досягати вкрай великих обсягів, це є серйозним викликом для транспортних систем. Саме тому спільно з дилерами ми створюємо спеціальні програми вигідного обслуговування техніки в зимовий період. Це дозволяє нашим кінцевим споживачам підготувати свою техніку в максимально комфортних і вигідних умовах.

Післяпродажна підтримка доступна не тільки для нової техніки, а й для техніки минулих поколінь, виробленої навіть десятки років назад. Саме тому машини і обладнання YTO та DAN ефективно експлуатуються фермерами по всьому світу, уособлюючи надійність і впевненість у завтрашньому дні.