Новини

ТОВ «ЮТО-Україна» – головне криється в деталях!

У період оголошеного в Україні карантину та боротьби з пандемією, компанії «ЮТО-Україна», не дивлячись на всі перешкоди, вдається зберегти траєкторію стійкого зростання і розвитку. В цей нелегкий час, на долю українського бізнесу припадає чимало випробувань, але співробітники компанії працюють завжди на перспективу і не піддаються паніці сьогодення.
Насамперед хочемо запевнити наших клієнтів та партнерів, що ТОВ «ЮТО-Україна» не припиняла своєї роботи, звичайно ж, зважаючи на існуючі ключові виклики та державні обмеження. Організація поставок запчастин, в умовах карантину, не понесла ніяких змін взагалі, наприклад. Обсяг їх навіть збільшився, оскільки збільшились замовлення, на що вплинули, як і передбачалось, сезонні польові роботи. Тому склад нашої компанії постійно поновлюється необхідними товарами та запчастинами до всіх моделей тракторів YTO та FUGESEN представлених ТОВ «ЮТО-Україна».
Наша швидка та налагоджена система опрацювання замовлень, дозволить Вам і через інтернет, і у телефонному режимі замовити у нас запчастини до Ваших тракторів YTO та FUGESEN, а ми відправимо їх в день замовлення Новою Поштою в будь-яке відділення України. У індивідуальних умовах, розглядаються також альтернативні ніші поставок, з огляду на ситуацію клієнтів.
З Вами і тільки для Вас! ТОВ «ЮТО-Україна»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.