Новини

ТОВ «ЮТО-Україна» у вирії подій! Виставка у розпалі!

Шановне панство, підійшов до закінчення другий, кульмінаційний день Х Міжнародної агропромислової виставки «АгроВесна 2020»!
Чи зможемо ми передати словами наші відчуття? Напевно, що ні. Працівники ТОВ «ЮТО-Україна» заледве встигали приділяти увагу Всім гостям нашої експозиції. І хоча на виставці були присутні майже всі співробітники нашої компанії, наплив відвідувачів виставки був безупинний. Навіть час минув не помітно.
Все ж таки хочеться додати, що хоч сьогоднішній день і був насичений, але ми невтомно прагнемо до спілкування з Вами та налагодження ще більш тіснішого бізнесового зв’язку.
За ці два дні ми встигли зробити багато. Продемонструвати трактори YTO та FUGESEN, поспілкуватися з фермерами, здивувати відвідувачів та ощасливити трьох нових власників тракторів YTO. Ви не уявляєте, як приємно чути позитивні відгуки про нашу техніку від нинішніх власників! Нам, навіть, вітання передавали через своїх друзів та родичів ті наші клієнти, які, нажаль, не змогли відвідати виставку цього року. Ця хвиля емоцій захоплює і розпливається на тисячі струмочків вдячності до Вас, гордості за Вас та впевненості в Вас. Вважаємо, що немає більш затятих людей, ніж працівники агропромислової сфери.
Але ж це ще не кінець! До завершення триденного туру по найбільшій в Україні агропромисловій виставці «АгроВесна 2020» залишилось мало часу, всього один день.
З вірою у завтра, ваші ТОВ «ЮТО-Україна»!!! Чекаємо!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.