Новини

Трактори FUGESEN! Найкраще для найкращих!

Багато років компанія «ЮТО-Україна» працює за для розвитку українського аграрного бізнесу і тільки з ціллю пропозиції своїм клієнтам лише якісної, сучасної та інноваційної техніки. Наші співробітники постійно знаходяться в пошуку нових ідей та концепцій. Як раз одним із плодів такого пошуку є трактори FUGESEN.
Чим же зацікавили нас трактори FUGESEN?
Насамперед компанія FUGESEN від самого початку має напрямок до передових технологічних досліджень в галузі сільськогосподарського машинобудування за для впровадження їх до пристосування в своїх роботах та створила дослідні бази з Китайським сільськогосподарським університетом, Китайським науково-дослідним інститутом сільськогосподарського машинобудування, Науково-технічним університетом Хенань і іншими установами, завдяки чому і стала дуже впливовим брендом в країні на ринку сільськогосподарської техніки. Тобто у основу розвитку та перспективи техніки FUGESEN покладена наукова та експериментальна праця кращих фахівців Китаю.
Важливим напрямком підвищення ефективності використання технічних засобів в землеробстві, для компанії FUGESEN, є універсальність. В універсалізації своєї техніки вони відмічають лише позитивні впливи на економічні наслідки в сфері виробництва і експлуатації, що зменшує витрати і як наслідок вартість таких машин. Універсальні трактори більш продуктивні при здійсненні різноманітних операцій. Високою є і якість виконання операцій за допомогою універсальної машини, це дозволяє знизити простої енергетичних засобів протягом року, сумарні витрати на технічне обслуговування, ремонт і зберігання техніки FUGESEN.
Саме тому компанія «ЮТО-Україна» і обрала трактори торгової марки FUGESEN, які вже на сьогоднішній день, внесли дуже великий вклад в розвиток механізації та модернізацію українського сільського господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.