Новини

Закриття виставки «АгроВесна 2020»! Співпраця з гідним фіналом!

В цьому році виставка вражала як ніколи. Відвідувачі «АгроВесна 2020» провели ці години з користю для свого бізнесу. Вони знайшли на заходах, проведених в межах виставки, детальну і повну інформацію про останні події, тенденції, послуги та продукти у різних областях сільського господарства. На виставці були представлені провідні виробники зерна, виробники обладнання, дистриб’ютори і галузеві асоціації. Серед яких і компанія ТОВ «ЮТО-Україна», яка гідно представила свою експозицію і підтвердженням цього є кількість проданих тракторів за ці три дні.
Зізнаємось, для ТОВ «ЮТО-Україна» стала приємною неочікуваністю та кількість як потенційних так вже, відтепер, і реальних покупців тракторів представлених нашою компанією. Із року в рік ми є постійними учасниками подібних бізнес-заходів. Приймаємо участь у найбільших виставках країни, таких як: «Зернові Технології», «AGROEXPO», «АГРО» і т.д. Щоразу ми намагаємось вдовольнити всі потреби покупців відносно купівлі техніки. Представляємо новинки, вдосконалюємо комплектацію, обслуговуємо у повному обсязі тощо. Цього ж разу наші клієнти були здивовані найвигіднішими умовами, та ціновою політикою компанії «ЮТО-Україна», а погодьтеся, що на початку робочого сезону це дуже важливий нюанс.
Що ж очікує Вас, наші дорогі клієнти, на наступній виставці? Сюрпризи будуть обов’язково! А також гарантована вигідна співпраця і ще наша надзвичайна повага та щиросердя. Зустрінемось у червні на «АГРО-2020»! Щасти Вам у всьому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.