Відбулася чергова зустріч представників заводу YTO INTERNATIONAL LTD та їх офіційних представників в Україні – компанії «ЮТО-Україна».

У листопаді 2018 року відбулася чергова зустріч представників ТОВ «ЮТО-Україна» та YTO INTERNATIONAL LTD, під час якої вони обмінялися своїм досвідом та шляхами сучасного удосконалення всебічних питань виробництва та подальшої експлуатації тракторів YTO. Метою кожного візиту наших партнерів є спостереження за діяльністю їх представників та збір зауважень та пропозицій щодо техніки, щоб удосконалити своє виробництво в майбутньому.
Важливо згадати, що наші сервісні інженери пройшли інструктаж з підвищення кваліфікації сервісного обслуговування та специфіки експлуатації тракторів YTO, що люб’язно проводить один з провідних інженерів заводу YTO INTERNATIONAL LTD містер Джан Ксяонзі. Це дає змогу нашим спеціалістам покращити свої знання та надалі знати як діяти у рідкісних ситуаціях. Тож наші спеціалісти – наша гордість.
Під час візиту представники заводу, разом з працівниками ТОВ «ЮТО-Україна», відвідали клієнтів – власників тракторів YTO та обмінялися враженнями. Крім того, фермери та інженери ТОВ «ЮТО-Україна» висловили свої пропозиції стосовно подальшого вдосконалення тракторів YTO – кінцевий споживач був почутий та став безпосереднім учасником підвищення якості та пристосування китайської техніки YTO до особливостей українського землеробства.
Маємо результат – виробництво удосконаленої модифікованої партії тракторів уже розпочато. Очікуйте у 2019 році. Йдемо пліч-о-пліч з часом та його вимогами.