Основні технічні характеристики Трактор DAN 954 (105 к.с.)
| Параметр | Показник |
| Габарити: Д х Ш х В | 4300 х 2125 х 3000 мм |
| Колія передніх коліс | 1630-1960 мм |
| Колія задніх коліс | 1520-2120 мм |
| Колісна база | 2325 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 13,6-24 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 16,9-34 |
| Кліренс | 440 мм |
| Радіус розвороту | 5,3 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 64,0 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака |
135 л
|
| Експлуатаційна маса | 4980 кг |
|
Оснащення кабіни
|
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 31,35 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS, Дизельний 4-х циліндровий, водяне охолодження, об’єм 5,6 л.,
Потужність 76,0 кВт/105 кс Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
| 4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 3 діапазони роботи, 24/8 передач вперед/назад, Швидкість вперед/назад, км/год- 2-38/5-18 Косі шестерні, Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Трьохточкова Посилена, Універсальна Навіска (1-основний (закритий)). Категорія ІІ
Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 3000,00 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) — 3 пари (6 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 45л./хв. Рульове керування – гідравлічне (посилене), незалежне |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Отзывы
Отзывов пока нет.