Основні технічні характеристики Трактор YTO-X1804 (180 к.с.)
| Параметр | Показник |
|
Габарити:
Довжина х Ширина х Висота |
5390×2696×3490 |
| Колія передніх коліс | 1680-2176 мм |
| Колія задніх коліс | 1620-2200 мм |
| Колісна база | 2848 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 16.9-28 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 20.8-38 |
| Експлуатаційна маса | 8150 кг |
| Кліренс, | 495 мм |
| Радіус розвороту | 5,3 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 62,8 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 275 л |
| Оснащення кабіни |
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку — 57,0 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS,8,27 л, 6-циліндровий, вертикальний, чотиритактний, з прямим вприском, турбо наддувом, з проміжним повітряним охолодженням
Потужність 132.3кВт/ 180к.с. , Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 3 діапазони роботи,
12/4 передач вперед/назад, Косі шестерні Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Універсальна Трьохточкова Навіска
Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 4500 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) — 3 пари (6 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 150 л./хв. Рульове керування – гідравлічне (посилене), незалежне. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Отзывы
Отзывов пока нет.