Що означає дилерський сертифікат?

Як правило, великі виробники та постачальники мають свою дилерську мережу. При купівлі відомого товару завжди є ризик наштовхнутися на недобросовісного продавця. Головним критерієм при виборі надійного продавця є наявність у нього сертифікатів, які свідчать про довіру виробника своєму продавцю.
Компанія «ЮТО-Україна» є офіційним дилером YTO International Ltd. Пропонуємо вашій увазі зразок оригіналу сертифікату на 2019 рік. Сертифікати за минулі роки:  http://yto-ua.com/o-kompanii
Ми надаємо велике значення індивідуальним консультаціям і професійному сервісному обслуговуванню.
8 причин чому необхідно купувати й обслуговувати трактора YTO тільки в офіційного дилера, який має відповідний сертифікат:
1. Ми є спеціалістами у своїй галузі. Офіційні дилери спеціалізуються саме на техніці YTO. Працівники ТОВ «ЮТО-Україна» досконало знають все про трактори YTO, що засвідчується відповідними сертифікатами. Цього не знайти в інших продавців даної техніки, де продавець володіє лише загальними відомостями. Працівники «ЮТО-Україна» є спеціалістами…
2. Менеджери «ЮТО-Україна» допоможуть правильно обрати трактор відповідно до Ваших потреб і завдань.
Ми маємо великий асортимент запчастин до нашої техніки. Дилери точно знають, для яких завдань найкраще підходить трактор тієї чи іншої потужності, і можуть допомогти зробити правильний вибір, відповідно до Ваших потреб. Але винятковий сервіс ТОВ «ЮТО-Україна» не закінчується у момент продажу, ми забезпечуємо Вам технічну підтримку 24/7.
3. Дилер YTO забезпечить сервісне обслуговування та кваліфікований ремонт. У будь-якій фірмі Вам можуть продати трактор YTO, але не забезпечать сервісне обслуговування та ремонт придбаної техніки через відсутність відповідного персоналу. Придбавши трактор YTO в офіційного дилера, в разі поломки Ви просто викличите сервісну бригаду.
4. У сервісному центрі ТОВ «ЮТО-Україна» завжди працюють компетентні, сертифіковані технічні спеціалісти. Щоб отримати сертифікацію для роботи з ремонтним обладнанням, співробітники офіційного дилера проходять багатоступеневу програму підготовки та навчиються робити правильну діагностику та кваліфікований ремонт техніки. Ніхто не знає Вашу техніку краще, ніж сертифікований дилер!
5. ТОВ «ЮТО-Україна», як офіційний дилер YTO International Ltd продемонструє роботу з Вашим трактором та здійснить введення в експлуатацію. Офіційний дилер не лише розповість про характеристики трактора. Він продемонструє на практиці як працює техніка, як правильно запустити та працювати, надасть важливі рекомендації та поради з техніки безпеки.
6. ТОВ «ЮТО-Україна» не просто продає трактори YTO. Якщо Ви купуєте трактор саме у нас. Ви можете бути впевнені, що він повністю укомплектований, перевірений і готовий до використання. Ми не хочемо, щоб Ви платили за трактор, а потім самостійно робили шумоізоляцію та доукомплектовували його, сподіваючись що він працюватиме належним чином. ТОВ «ЮТО-Україна» робить це за Вас.
7. Перевагою дилера є те, що він продає оригінальні запчастини. Якісні, оригінальні запчастини YTO можна придбати тільки в офіційного дилера . Не дайте себе ошукати! Тільки офіційний дилер гарантує справжню якість і надійність продукції!
8. ТОВ «ЮТО-Україна» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не тільки продаємо товар, але й будує відносини з кожним клієнтом. Наші менеджери завжди нададуть компетентну консультацію, кваліфіковано дадуть відповідь на Ваші запитання, запропонуть якісне обслуговування.
Існує поширена думка, що в офіційних представників вартість тракторів та послуг вища. Це не завжди так. Ціна може відрізнятися, але в підсумку, при виникненні проблем переплата буде набагато більша за різницю в ціні.
Тепер Вам залишається лише на власному досвіді переконатися в перевагах співпраці з офіційним Дилером.