ЮТО-Україна запрошує на виставку «АгроТехніка-2019»

Компанія «ЮТО-Україна» рада повідомити, що з 5 по 7 березня 2019 року на «Арені Львів» (Арена Львів, вул. Стрийська, 199) пройде XII спеціалізована виставка «АгроТехніка-2019».
Ви маєте чудову можливість вибрати та придбати необхідну сільськогосподарську техніку та комплектуючі. На виставці будуть представлені трактори, міні-трактори, культиватори, плуги, сівалки, косарки, обприскувачі, картоплесаджалки та багато іншої сільськогосподарської техніки, а також будуть представлені засоби захисту рослин та добрива, обладнання для тваринництва, для переробки біомаси, кормоподрібнювачі, кормозмішувачі, насіння, саджанці, квіти та інша сільгосппродукція.
ТОВ «ЮТО-Україна» запрошує відвідати нашу експозицію та ближче познайомитися з тракторами YTO. Ми надамо детальну консультацію та поради щодо індивідуального вибору сільськогосподарської техніки для потреб вашого господарства. А також розповімо про акції, які діють на купівлю нашої техніки «ЮТО-України» та партнерські програми. Також Ви зможете оглянути трактори та спробувати себе у ролі водія. Ми чекаємо саме на Вас.