Основні технічні характеристики Трактора YTO 454 (45 к.с.)
| Параметр | Показник |
| Габарити: Д х Ш х В | 3740 х 1480 х 2400 мм |
| Колія передніх коліс | 1250-1400 мм |
| Колія задніх коліс | 1300-1600 мм |
| Колісна база | 2005 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 8,3-20 (21.1 — 50,8) |
| Розмір задніх шин, дюйм | 12,4-28 (31,5 — 71,1) |
| Кліренс | 300 мм |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 29,5кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 38 л |
| Вага | 2 880, кг |
|
Оснащення кабіни
|
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 12,3 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS, Дизельний 4-х циліндровий, водяне охолодження, об’єм 2,98л.,
Потужність 45 к.с. Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 2 діапазони роботи,
8/8 передач вперед, км/год – 1,6 — 37, Косі шестерні, Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Посилена, Універсальна Навіска — 1-основний(закритий) гідроциліндр. Категорія II
Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 930,00 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) — 2 пари (4 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 32л./хв. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Отзывы
Отзывов пока нет.