Основні технічні характеристики Трактора YTO 504 (50 к.с.)
| Параметр | Показник |
|
Габарити:
Довжина х Ширина х Висота, мм |
3910х1754х2550 |
| Колія | 1250-1600 мм |
| Колеса | 8,3-20/12,4-28 |
| Колісна база | 2063 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 8,3-20 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 13,6-28 |
| Маса без спорядження | 2 950 кг |
| Тягове зусилля, кН | 14,2 |
| Радіус розвороту | 4,2 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 32,5 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 68 л |
| Оснащення кабіни |
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 14,2 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS, Дизельний 4-х циліндровий, водяне охолодження, робочий об’єм 4,15 л.
Потужність 50к.с. , Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП,
8 передач (реверс), Косі шестерні Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Універсальна Трьохточкова Навіска
Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 1 180 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) — 2 пари (4 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 32 л./хв. Рульове керування – гідравлічне. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
|
Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина)
|
Отзывы
Отзывов пока нет.