Сервісна служба ТОВ «ЮТО-Україна»

ТОВ «ЮТО-Україна» відповідально відноситься до сервісного обслуговування техніки YTO. Саме тому наші сервісні інженери з кожним днем вдосконалюють свої вміння та, крім того, щороку проходять навчання та атестацію. Метою цих навчань є здобуття/покращення знань і практичних навичок по введеню в експлуатацію, технічному обслуговувань, ремонту та експлуатації тракторів YTO.
Окрім цього, нещодавно, провідний інженер заводу YTO International LTD, містер Джан Ксяонзі, провів для наших сервісних інженерів інструктаж з підвищення кваліфікації сервісного обслуговування та специфіки експлуатації тракторів YTO.
Ми пишаємося нашими спеціалістами! Завдяки їхнім знанням та досвіду компанія ТОВ «ЮТО-Україна» може гарантувати оперативне та якісне обслуговування техніки. Ми розуміємо, що під час роботи у полі для господарства важлива кожна година. Тому, у сезон польових робіт наша сервісна служба працює цілодобово, щоб швидко відреагувати на запит клієнта, зробити ремонт в стислі терміни і мінімізувати час простою техніки. Та найголовніше, у будь-який час наші інженери готові надати консультації по телефону.