Виставка “Зернові технології 2019”

22 лютого 2019 року закінчилася дев’ята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві Зернові технології 2019. На виставці були представлені інноваційні рішення на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.
Агропромислова виставка об’єднала провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату.
Схожі виставки дають можливість зустрітися продавцям і покупцям. В одному місці зібрані найпопулярніші і найкращі новинки у галузі сільського господарства. Відвідувачі виставки мали можливість в одному місці ознайомитися з найкращими пропозиціями галузі тваринництва, рослинництва, машин для збирання, зберігання та обробки продукції рослинництва і тваринництва представлених фірмами з 23 країн світу.
ТОВ «ЮТО-Україна» представила на виставці найпопулярніші моделі тракторів YTO, а саме YTO LX954 (105 к.с.), YTO Х1204 (120 к.с.).
Трактори цієї потужності користуються великим попитом на ринку України. Адже вони підходять як для дрібного фермера, так і для великих господарств. Це універсальні трактори, які можна використовувати як для підготовки грунту під посів до збиральних і транспортувальних операцій. Вони можуть працювати в різних грунтово-кліматичних зонах і грунтах. Без проблем тягнуть плуг ПЛН 5-35, можна використовувати з 4-ч корпусним плугом, обприскувачами, культиваторами, сівалкою і причепом.
Хоча не меншу цікавість викликали невеликі трактори, такі як YTO-454, який ідеально підійде для роботи в саду.
Виставки подібного виду – це унікальна можливість оглянути трактори та іншу техніку і з дізнатися усю необхідну інформацію з приводу комплектації трактора, правила його експлуатації, гарантії, умови придбання. А також це можливість зустрітися з власниками даної продукції та з перших вуст почути відгуки про роботу тракторів YTO.
Компанія «ЮТО-Україна» вдячна організаторам виставки за можливість стати частиною такого важливого заходу. А усіх бажаючих чекаємо на нашому стенді на інших виставках в Україні і не тільки. Будемо раді зустрічі.