Основні технічні характеристики Трактор YTO-LX 2204 (220 к.с.)
| Параметр | Показник |
|
Габарити:
Довжина х Ширина х Висота |
5390×2696 ×3130 |
| Колія передніх коліс | 2000-3669 мм |
| Колія задніх коліс | 4440-1448 мм |
| Колісна база | 2928 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 16.9-28 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 20.8-38 |
| Експлуатаційна маса | 7600кг |
| Кліренс, | 420 мм |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 68,2 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 275 л |
| Оснащення кабіни |
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 70кН |
ДВИГУН |
| Ліцензія PERKINS, 8,75л Дизельний 6-циліндровий, вертикальний, водоохолоджувальний, чотиритактний, дизельний двигун з турбо наддувом .Потужність 162 кВт/ 220к.с. , Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 3 діапазони роботи,
12/8 передач вперед/назад, Косі шестерні Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Універсальна Трьохточкова Навіска
Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 5500 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) – 3 пари (6 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 130 л./хв. Рульове керування – гідравлічне (посилене), незалежне. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.