Основні технічні характеристики Трактор YTO-X904 (90 к.с.)
| Параметр | Показник |
|
Габарити:
Довжина х Ширина х Висота |
4350 х 2300 х 2765 мм |
| Колія передніх коліс | 1630-2030 мм |
| Колія задніх коліс | 1550-2100 мм |
| Колісна база | 2314 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 13.6-24 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 16.9-34 |
| Експлуатаційна маса | 4 640 кг |
| Кліренс, | 440 мм |
| Радіус розвороту | 5,5 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 55,6 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 195 л |
| Оснащення кабіни |
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 29,82 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS, Дизельний 4-х циліндровий, водяне охоло- дження, об’єм 5,13 л., Потужність 90 к.с.
Євро-2, механічний вприск палива, передпуско- вий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 3 діапазони роботи,
12/4 передач вперед/назад, Косі шестерні, Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Трьохточкова Посилена, Універсальна Навіска – 3 гідроциліндри
(1-основний(закритий) 2 додаткові – виносні). Категорія II Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 3 500 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) – 3 пари (6 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 47 л./хв. Рульове керування – гідравлічне (посилене), незалежне. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.