Основні технічні характеристики Трактор YTO – X804 (80 к.с.)
| Параметр | Показник |
| Габарити: Д х Ш х В | 4260 х 1930 х 2760 мм |
| Колія передніх коліс | 1520-2030 мм |
| Колія задніх коліс | 1400-2100 мм |
| Колісна база | 2314 мм |
| Розмір передніх шин, дюйм | 11,2 -28 |
| Розмір задніх шин, дюйм | 13,6 – 38 |
| Кліренс | 430 мм |
| Радіус розвороту | 5,3 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 51,0 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Гальмівна система | Дискова, поміщена в масляну ванну, з гідроприводом |
| Ємкість паливного бака | 115 л |
| Вага | 4 440, кг |
|
Оснащення кабіни
|
|
ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ |
| Максимальне на крюку – 26,4 кН |
ДВИГУН |
|
Ліцензія PERKINS, Дизельний 4-х циліндровий, водяне охолодження, об’єм 4.94л.,
Потужність 80 к.с. Євро-2, механічний вприск палива, передпусковий підігрів, циклонний префільтр. |
ТРАНСМІСІЯ |
|
4 х 4 Технологія та ліцензія FIAT, Механічна КПП, 3 діапазони роботи,
12/4 передач вперед, км/год – 2-30, Косі шестерні, Передній міст – Балковий |
ГІДРАВЛІКА |
|
Трьохточкова Посилена, Універсальна Навіска – 1-основний(закритий) гідроциліндр. Категорія II Макс. Вантажопід’ємність навіски, кг – 2 400 кг Гідросистема (гідравлічні виводи) – 3 пари (6 шт) Продуктивність гідронасоса (НШ), л/хв – 47л./хв. |
ЗЧЕПЛЕННЯ |
| Дводискове Зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.